9491 NW 45th St # 0, Doral FL 33178

$5,000

$1.67/Sq Ft

  • 3 Beds
  • 3.5 Baths
  • N/A Parking
  • 2996 ft²
Description

GATED COMMUNITY. CABLE AND INTERNET INCLUDED. ALL BEDROOMS ARE UPSTAIRS

Technical Summary
Price$5,000
Beds3
Baths3.5
Area2996 ft²
Request Info