2950 NE 201st Ter # E322, Aventura FL 33180
$206,000
$257.50/Sq Ft
- 1 Beds
- 1 Baths
- N/A Parking
- 800 ft²
Technical Summary
| Price | $206,000 |
|---|---|
| Beds | 1 |
| Baths | 1 |
| Area | 800 ft² |