3301 NE 183rd St # 2007, Aventura FL 33160
$5,250
$1.71/Sq Ft
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- N/A Parking
- 3069 ft²
Description
Beautifully finished 3/3.5 unit in Peninsula II with great intracoastal, ocean and city views. Unfurnished.
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $5,250 |
|---|---|
| Beds | 3 |
| Baths | 3.5 |
| Area | 3069 ft² |