No address
$1,500,000
$406.17/Sq Ft
- N/A Beds
- N/A Baths
- N/A Parking
- 3693 ft²
Description
Great remodeled income property. Private pool. Private entrance. Centrally located
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $1,500,000 |
|---|---|
| Beds | N/A |
| Baths | N/A |
| Area | 3693 ft² |