8234 NW 48th Ter # 8234, Doral FL 33166
$8,500
$2.99/Sq Ft
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- N/A Parking
- 2844 ft²
Description
Call listing agent for showing instructions.
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $8,500 |
|---|---|
| Beds | 4 |
| Baths | 3.5 |
| Area | 2844 ft² |