1040 Biscayne Blvd # 4002, Miami FL 33132
$1,450,000
$804.66/Sq Ft
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- N/A Parking
- 1802 ft²
Description
THE MOST COVETED BUILDING IN ALL DOWNTOWN...THE MOST BEAUTIFUL SPA IN TOWN...WILL GO QUICKLY
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $1,450,000 |
|---|---|
| Beds | 2 |
| Baths | 2.5 |
| Area | 1802 ft² |