1000 Venetian Way # 608, Miami FL 33139
$1,299,000
$948.18/Sq Ft
- 2 Beds
- 2 Baths
- N/A Parking
- 1370 ft²
Description
Original Unit
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $1,299,000 |
|---|---|
| Beds | 2 |
| Baths | 2 |
| Area | 1370 ft² |