3500 SW 111th Ave, Miami FL 33165
$1,480,000
$447.40/Sq Ft
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- N/A Parking
- 3308 ft²
Description
NICE COMPLETELY REMODELED MANSION! 5 BEDROOM 3.5 BATHROOMS! CALL NOW THIS WONT LAST! THIS IS A DREAM HOME.
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $1,480,000 |
|---|---|
| Beds | 5 |
| Baths | 3.5 |
| Area | 3308 ft² |