3101 N COUNTRY CLUB DR # 507, Aventura FL 33180
$275,000
$276.66/Sq Ft
- 2 Beds
- 2 Baths
- N/A Parking
- 994 ft²
Technical Summary
| Price | $275,000 |
|---|---|
| Beds | 2 |
| Baths | 2 |
| Area | 994 ft² |