8240 NW 34th St, Doral FL 33122
$5,500
$1.55/Sq Ft
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- N/A Parking
- 3538 ft²
Description
Gorgeous 2 Story single-family home with a roof terrace, 4 bedroom, and 5 1/2 bathroom, nice pool.
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $5,500 |
|---|---|
| Beds | 4 |
| Baths | 4.5 |
| Area | 3538 ft² |