77 SE 5th Street # 2107, Miami FL 33143
$1,284,900
$1,247.48/Sq Ft
- 2 Beds
- 2 Baths
- N/A Parking
- 1030 ft²
Technical Summary
| Price | $1,284,900 |
|---|---|
| Beds | 2 |
| Baths | 2 |
| Area | 1030 ft² |