3300 NE 192nd St # 815, Aventura FL 33180
$230,000
$232.32/Sq Ft
- 1 Beds
- 2 Baths
- N/A Parking
- 990 ft²
Technical Summary
| Price | $230,000 |
|---|---|
| Beds | 1 |
| Baths | 2 |
| Area | 990 ft² |