2780 NE 183 ST. # 1705, Aventura FL 33160
$118,000
$133.03/Sq Ft
- 1 Beds
- 1.5 Baths
- N/A Parking
- 887 ft²
Description
<>
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $118,000 |
|---|---|
| Beds | 1 |
| Baths | 1.5 |
| Area | 887 ft² |
$118,000
$133.03/Sq Ft
<>
Real Estate Broker
| Price | $118,000 |
|---|---|
| Beds | 1 |
| Baths | 1.5 |
| Area | 887 ft² |
Compare listings
Compare