4001 Red Rd, Coral Gables FL 33155
$4,000
$2.45/Sq Ft
- 3 Beds
- 2 Baths
- N/A Parking
- 1632 ft²
Description
LOCATION!!!! LOCATION!!!! BRIGHT & SPACIOUS 3 Bed 2 This home offers a number of wonderful features.
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $4,000 |
|---|---|
| Beds | 3 |
| Baths | 2 |
| Area | 1632 ft² |