88 SW 7th St # 812, Miami FL 33130
$1,400,000
$762.94/Sq Ft
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- N/A Parking
- 1835 ft²
Description
Must see Rise #812
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $1,400,000 |
|---|---|
| Beds | 3 |
| Baths | 3.5 |
| Area | 1835 ft² |