11226 NW 59th Ter # 0, Doral FL 33178
$4,975
$2.21/Sq Ft
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- N/A Parking
- 2249 ft²
Description
DORAL ISLES 2 STORY HOME FOR RENT
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $4,975 |
|---|---|
| Beds | 4 |
| Baths | 2.5 |
| Area | 2249 ft² |