12021 SW 78th Ter, Miami FL 33183
$1,390,000
$399.77/Sq Ft
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- N/A Parking
- 3477 ft²
Description
Beautiful House
Marvel Avellanet
Real Estate Broker
Estimate Payments
Technical Summary
| Price | $1,390,000 |
|---|---|
| Beds | 4 |
| Baths | 3.5 |
| Area | 3477 ft² |