19901 E Country Club Dr # 2203, Aventura FL 33180
$262,000
$358.90/Sq Ft
- 1 Beds
- 1 Baths
- N/A Parking
- 730 ft²
Technical Summary
| Price | $262,000 |
|---|---|
| Beds | 1 |
| Baths | 1 |
| Area | 730 ft² |